Zamiana mieszkań

Bieżące oferty zamiany mieszkania

Sort Option
  • Numer oferty
  • Zdjęcia
  • Data dodania
Grid
List

Mieszkanie zamiana

Zamienię mieszkanie komunalne na I piętrze o pow. 34 m2 (dwa pokoje, łazienka z WC, kuchnia) w stanie dobrym zlokalizowane na ul. Okrzei na mieszkanie o większym metrażu.
 

Mieszkanie Zamiana

Zamienię mieszkanie przy ul. Żabikowskiej 5 na parterze o pow. użytkowej 71,6 m2. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni oraz WC z łazienką. Mieszkanie ogrzewane piecem kaflowym. Mieszkanie w stanie dobry. Zamiana na mieszkanie ok 50m2, 3 pokoje z pzyłączem gazowym.
 

Mieszkanie Zamiana

Zamienię mieszkanie w starym budownictwie przy ul. Średniej 17. Powierzchnia mieszkalna 37 m2, 1 pokój z pomieszczeniem sanitarnym 8 m2. Stan lokalu: dobry. Zamiana na większe dwupokojowe.
 

Mieszkanie Zamiana

1Picture(s)
Zamienię mieszkanie w starym budownictwie przy al. Jana Pawła II. Powierzchnia mieszkalna 20 m2, 1 pokój z łazienką wyposażoną w WC i prysznic. Pomieszczenia gospodarcze: piwnica, komórka. Ciepła woda, centralne ogrzewanie. Stan lokalu: dobry. Zamiana na większe do 60 m2 na parterze lub 1 -piętrze.
 

Mieszkanie Zamiana

1Picture(s)
Zamienię mieszkanie w starym budownictwie przy ul. Grunwaldzkiej 13. Mieszkanie na II piętrze o powierzchni 49,5 m, 2 pokoje, łazienka. 2 komórki + piwnica+ogródek. Centralne ogrzewanie na paliwo stałe, ciepła woda bojler elektryczny. Stan lokalu - dobry. Zamiana na lokal o podobnym standardzie na parterze (jeśli ogrzewanie gazowe może być I piętro).
 

Mieszkanie Zamiana

1Picture(s)
Zamienię mieszkanie w starym budownictwie przy ul. Czerwonego Krzyża 12. Powierzchnia mieszkalna 31 m2, 2 pokoje z łazienką. Pomieszczenia gospodarcze: garaż, komórka, drewutnia. Pomieszczenia dodatkowe: piwnica, część strychu. Ciepła woda: bojler. Stan lokalu: po kapitalnym remoncie. Zamiana na większe 2 lub 3 pokoje z łazienką.
 
    6 Results returned.Per Page

    Jak opublikować ofertę?

    W celu opublikowania zamiany mieszkań proszę przysłać ofertę zamiany mieszkania na adres sekretariatu. Do oferty prosimy o dołączenie co najmniej jednego zdjęcia. Adres e-mail: zgmzary@zgmzary.pl